indirÜlkemiz de bilindiği üzere lig tv izle‘me yayınları Digitürk platformuna aittir. Bizlerde bu lig tv hakkında bazı bilgiler verelim istedik. Malum sitemize lig tv izle’mek için giren arkadaşlar olacaktır. Yayını koyamamamızın sebebi tamamen yasal nedenlerden kaynaklanmaktadır. Lig tv bu tarz yayınları yapanlara malum avukatları aracığı ile cezalar yağdırmaktalar. Bizler de emeğe saygı gösterip her ne kadar sevmesekte bu firmanın uygulamalarına uymak zorundayız.

Peki sitenizde lig tv yok hangi maçları yayınlıyorsunuz diye soranlar olacaktır. Bizlerin asıl amacı internet ortamında veya iddaa bayilerinde spor severlerin bunlar ister bahis ister spor seyircisi gözetmeksizin avrupadaki tüm yayınlanan maçları sizlere sunmaktır. Maçlar ücretsiz olarak sizlere sunulmakta olup bizlerin tek geliri sitedeki reklamlar olacaktır. Reklamlara bu yüzden günlük 1 kere tıklamak siteye fayda sağlayacaktır.

Lig tv izle‘mek aslına bakarsanız bizler açısından risk taşısada bu işi yinede kazanç kapısına çeviren bazı uygulamalar mevcut aslında. Bunlar hakkında bilgi verecek olursak ilki ,

Digiturk play – Lig tv nin kendi uygulaması olup sezon başlarında sezonluk paketleri 250 TL’den – 400TL varan ücret aralığıyla insanlara paket satmaktadırlar.
İp Tv – Uydu cihazları linux tabanlı olan kişilerin genelde tercih ettiği bir yöntem olan iptv de aylik 6 aylik 100 ila 200tl bir parayla maç yayınları izlenebiliyor.

Bir diğer seçenek ise bu işi bizim yapmadığımızı düşünürsek yapan arakadaşlarımız da var bunlara Google ‘de “lig tv canlı izle ” arama yaparak genelde ulaşılabilir. Bu siteler riskli bir yol kendilerine seçseler de kazanç kapılarını kapatmak istemediklerinden bu yola baş koymuş olacaklar. Lig tv çalışanları bu tarz yayın yapan sitelere genelde mahkeme kararı ile engel koydurmaktadırlar. Karşınıza erişim engellenmiş lig tv sitesi denk gelirse bu uygulamaya maruz kalmış olabilir olacağını unutmayınız.

Bizler sizlere tavsiyemiz her ne kadar pahalı da olsa lig tv için bu tarz işlere girmemeniz malum kaş yarayım derken göz çıkarabilirsiniz. Yeni bir havuz sistemi daha iyi bir şekilde bizlere maçları izletene kadar sabretmekte fayda var diyor iyi seyirler diliyoruz.

justintvizleyin.com
Admin

Son Yorumlar

[X]