Canlı maç izlemeniz için oluşturduğumuz sitemizde, sağdan soldan fırlayan Pop up reklamların yer almadığını göreceksiniz. Kesintisiz futbol ve basketbol müsabakalarını donmadan, mümkün olduğunca HD kalitesinde yayınlıyoruz.

Dünyanın çeşitli ülkelerinde yayınlanan karşılaşmaları internetten üzerinden donmadan sıkıntısız bir şekilde izlemeniz artık mümkün.

Sitemizin anasayfasında maçları daha kolay bulmanız için arayüzü sadeleştirdik. Futbol, Basketbol, NBA linkleri üst menüde yer alıp dilediğiniz karşılaşmaları canlı izleyebilirsiniz.

Belirlenen takvimlerde gerçekleşen karşılaşmaların ülke ve lig kategorileri sitemizde yer almaktadır. İkonlarla belirgin hale getirilmiştir.

Bir çok ülkenin futbol ve basketbol karşılaşmaları (İngiltere,İspanya,İtalya,Fransa,Almanya,Brezilya,İskoçya,Belçika vs…) sitemizde belirtilen saatlerde yayınlanmaktadır.

Dünya Kupası, Şampiyonlar Ligi, Avrupa Kupası gibi popüler karşılaşmaları kesintisiz, mümkün olduğunca az reklamsız izleyebilirsiniz.

Maç sırasında; Sayfa görüntülenemiyor ibaresi görüyorsanız veya maçta donmalar oluyorsa lütfen yayının üstünde bulunan Kanal 1, Kanal 2 vs. linklerini deneyiniz. Sorun hâlâ devam ediyorsa DNS Ayarı sayfamızda belirtilen yönergeleri uygulayıp tekrar deneyiniz.

Canlı maç izle web.tr Telif hakları ile korunan hiç bir karşılaşmayı yayınlamamaktadır. Sitemizde kullanıcılar tarafından paylaşılan maç linkleri kendi sorumluluğundadır.

 

Son Yorumlar

[X]